THE LOFT İSTANBULFRANSIZ SOKAĞI İÇİNDE…

The Loft Istanbul, Beyoğlu’nun bohem kültürünü, sanatını ve hızlı gece hayatını keşfetmek için ideal bir yerdir. 1890 yılında Marıus Michel tarafından yapılan bina aslına sadık kalınarak yenilendi. Odalar ahşap zemin, teras ve resepsiyon kısımları çini ile kaplıdır. Odaların hepsi farklı dizayna sahip özel mobilyalar, doğal taş, mermer ve granitlerle kaplanmış özel yağmur duşlu banyolara sahiptir. Banyolarda misafirlerimiz için özel L’Occitane marka banyo ürünlerimiz mevcuttur. Çoğu odamızda özel Fransız tipi oturma alanlı balkonlar, verandalar ya da teras mevcuttur. Bazı odalarımız açık mutfaga ve mutfak ekipmanlarına sahiptir.

Tüm odalarımızda düz büyük ekran lcd, kaztüyü yastık ve Denizli yapımı özel nevresimler, terlikler mevcuttur. Ayrıca misafirlerimiz için çay çeşitleri, su ısıtıcı ve ikramlıklar her oda da bulunur.

Tüm odalarımızda ve otelin genelinde Rus ressam Mikhail Tcherneba imzalı özel yağlıboya resimler yer almaktadır. Otelimiz Beyoğlu’nun en meşhur sokağı Fransız Sokağı’nda bulunmakta ve tramway, metro, otobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarına yürüyüş mesafesinde yakındır. İş seyahatleri için İstanbul’u tercih eden konuklarımıza özel hizmetlerimiz de dinamik ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Çalışanlarımızın çoğunluğunun kadın olması her detayda kendini gösterir. Belirli saatlerde hazırlanan sıcak ev yapımı ikramlıklar, temiz odalar, güleryüzlü hizmet ve misafir memnuniyeti bizim için vazgeçilmezdir. Umarız sizlere dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul’da unutulmaz bir evsahipliği ile güzel anılar yaşamınızı sağlarız.